Procedury COVID-19

AKTUALIZOWANE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PLACÓWKI W OKRESIE PANDEMII COVID-19 obowiązujace od 01.09.2020r.

W związku z wydaniem nowych zaleceń przeciwepidemicznych dla przedszkoli przez GIS (z dnia 25 sierpnia 2020r.) obowiązujacych od 01.09.br. zaktualizowane zostały równiez przedszkolne PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA.

Bardzo prosimy Państwa o zapoznanie sie z nimi

i podpisanie na nowo oswiadczeń i deklaracji Rodziców (załączniki 1 i 2 do PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA). Sugerujemy dwustronny wydruk tych dokumentów.

Szanowni Państwo,

w związku z otwarciem Przedszkola od dnia 18 maja 2020r. w zaostrzonym reżimie sanitarnym zostały określone Zarządzeniem Dyrektora

- patrz treść zarządzenia  :

procedury obowiązujące wszystkich przychodzących i przebywających na terenie placówki. Bardzo prosimy Państwa o uważne przeczytanie poniższych

PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PLACÓWKI W OKRESIE PANDEMII COVID-19

Warunkiem pozostawienia dziecka w Przedszkolu, dla Rodziców, którzy wcześniej zadeklarowali taką potrzebę, jest podpisanie i odesłanie na mail przedszkola 2 dokumentów (załaczników w/w PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA):

a/ OŚWIADCZENIA RODZICÓW (zał.1)

b/  DEKLARACJI RODZICÓW (zał.2)

Przypominamy, że w okresie pandemii - tj. obowiązywania zaostrzonych wymagań i ograniczeń sanitarnych - nie jest możliwe przyprowadzanie dzieci do Przedszkola bez uprzedniego uzgodnienia takiej możliwości z Dyrektorem placówki.