Godło Polski

Procedury COVID-19

AKTUALIZOWANE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PLACÓWKI W OKRESIE PANDEMII COVID-19 obowiązujace od 01.09.2020r.

 

W związku z wydaniem nowych zaleceń przeciwepidemicznych dla przedszkoli przez GIS (z dnia 25 sierpnia 2020r.) obowiązujacych od 01.09.br. zaktualizowane zostały równiez przedszkolne PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA.

Bardzo prosimy Państwa o zapoznanie sie z nimi     

i podpisanie na nowo oswiadczeń i deklaracji Rodziców (załączniki 1 i 2 do PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA). Sugerujemy dwustronny wydruk tych dokumentów.

 

 


 


Szanowni Państwo,

w związku z otwarciem Przedszkola od dnia 18 maja 2020r. w zaostrzonym reżimie sanitarnym zostały określone Zarządzeniem Dyrektora

- patrz treść zarządzenia  :   

procedury obowiązujące wszystkich przychodzących i przebywających na terenie placówki. Bardzo prosimy Państwa o uważne przeczytanie poniższych

PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PLACÓWKI W OKRESIE PANDEMII COVID-19  

Warunkiem pozostawienia dziecka w Przedszkolu, dla Rodziców, którzy wcześniej zadeklarowali taką potrzebę, jest podpisanie i odesłanie na mail przedszkola 2 dokumentów (załaczników w/w PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA):

a/ OŚWIADCZENIA RODZICÓW (zał.1)  

 

b/  DEKLARACJI RODZICÓW (zał.2)   

 

Przypominamy, że w okresie pandemii - tj. obowiązywania zaostrzonych wymagań i ograniczeń sanitarnych - nie jest możliwe przyprowadzanie dzieci do Przedszkola bez uprzedniego uzgodnienia takiej możliwości z Dyrektorem placówki.

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.