Procedury COVID-19

Szanowni Państwo,

w związku z otwarciem Przedszkola od dnia 18 maja 2020r. w zaostrzonym reżimie sanitarnym zostały określone Zarządzeniem Dyrektora

- patrz treść zarządzenia  :

procedury obowiązujące wszystkich przychodzących i przebywających na terenie placówki. Bardzo prosimy Państwa o uważne przeczytanie poniższych

PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PLACÓWKI W OKRESIE PANDEMII COVID-19

Warunkiem pozostawienia dziecka w Przedszkolu, dla Rodziców, którzy wcześniej zadeklarowali taką potrzebę, jest podpisanie i odesłanie na mail przedszkola 2 dokumentów (załaczników w/w PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA):

a/ OŚWIADCZENIA RODZICÓW (zał.1)

b/  DEKLARACJI RODZICÓW (zał.2)

Przypominamy, że w okresie pandemii - tj. obowiązywania zaostrzonych wymagań i ograniczeń sanitarnych - nie jest możliwe przyprowadzanie dzieci do Przedszkola bez uprzedniego uzgodnienia takiej możliwości z Dyrektorem placówki.