Pomocne/ciekawe

Epidemia COVID -19 wywołuje wiele problemów w naszym prywatnym i zawodowym życiu. Urząd Dzielnicy Żoliborz uruchomił rózne rodzaje pomocy dla mieszkanców - więcej informacji w poniższych plikach i na stronie dzielnicy:   http://www.zoliborz.org.pl/

ØØØØØØØØØØ

Szanowni Państwo,

terminy na ubezpieczenie dziecka na rok szkolny, jeśli jesteście tym Państwo zainteresowani, kończą się pod koniec października.

Poniżej list z firmy, z którą współpracują placówki m. st. Warszawy w ramach ubezpieczeń obowiązkowych i oferta kierowana do Państwa.

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że istotnym elementem polisy NNW dla Dzieci i Młodzieży, którą można kupić za pośrednictwem Supra Brokers S.A., jest to, iż zapewnia ona wsparcie finansowe w razie pobytu Ubezpieczonego w szpitalu z powodu COVID-19. Mamy przekonanie, że w obecnej sytuacji może to okazać się bardzo istotne dla Osób szukających odpowiedniego ubezpieczenia dla Dziecka.

Polisę ubezpieczeniową można zawrzeć tylko do 31 października 2020 r. W jej ramach Ubezpieczony jest objęty ochroną ubezpieczeniową od 1 września 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r.

Co również ważne, polisę można zawrzeć w bardzo bezpieczny sposób, za pośrednictwem strony internetowej nnw24.pl, ograniczając w ten sposób osobisty kontakt.

Dlatego prosimy o dystrybucję tej wiadomości wśród Rodziców Dzieci z Państwa placówki. W załączniku przedstawiliśmy instrukcję,
w jaki sposób można kupić polisę na stronie nnw24.pl.

W tym trudnym dla wszystkich czasie życzymy Państwu dużo zdrowia i wytrwałości.

Pozdrawiamy,

Zespół Supra Brokers S.A.