Grupa III  (dzieci pięcioletnie)

Nauczycielka:  Beata Roman, Agnieszka Czarniak

Obsługa: Barbara Ławecka

godziny pracy grupy: 8.00 - 16.30

***************************

W piątek 19.11.2021 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu mamę Ani, Panią Darię. Na umówione spotkanie z dziećmi z grupy "Królików", Pani Daria przyniosła kolekcję książek z cyklu "Kicia Kocia".

Pani Daria przeczytała dzieciom wybrane wspólnie książki z dużej kolekcji książek, jaką przygotowała wraz z Anią na to spotkanie. Dzieci chętnie słuchały przygód głównej bohaterki. Podejmowały rozmowę i współpracowały z naszym gościem. Na zakończenie dzieci wręczyły naszemu gościowi wspólnie przygotowany wcześniej prezent, ale okazało się, że również Pani Daria wręczyła prezent - puzzle dla całej grupy. Dzieci były zachwycone wizytą gościa, słuchały z uwagą, miały wiele pytań. Oczywiście prezent od Pani Darii był wyjątkowy i ma wyjątkowe miejsce w naszej Sali.

To było bardzo ważne i ciekawe spotkanie.

Bardzo Dziękujemy Pani Darii za miłą wizytę i otrzymany prezent.

**************************

Bardzo Państwa prosimy, żeby dzieci przyniosły we wrześniu  podpisane:

a) obuwie na zmianę (prosimy o kapcie, które nie bedą się ślizgać po podłodze i w których dziecko bedzie mogło bezpiecznie uczestniczyć np. w zabawach ruchowych);

b) ubrania na zmianę w podpisanym worku, który zostaje w szatni;

c) podpisane, materiałowe worki gimnastyczne, podkoszulka, krótkie spodenki gimnastyczne lub legginsy.