Grupa IV  (dzieci sześcioletnie)

Panie nauczycielki: Magdalena Korsak i Beata Roman

Pani woźna: Małgorzata Gaworska

godziny pracy grupy: 9.00 - 17.00

Tu: Harmonogram zebrań i dni otwartych dla Grupy IV w roku 2021.

Zebranie półroczne w dniu 13 stycznia nie odbędzie się - informacje przekażemy w późniejszym terminie.

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym. Ważne informacje dotyczące funkcjonowania naszej grupy będziemy zamieszczać  w tej zakładce naszej strony internetowej.

W najbliższym czasie, tj. 17 września planujemy też zebranie z Rodzicami - zapraszamy na godzinę 17.30, przewidujemy zakończenie około godziny 18.30.

Podczas zebrania omówimy plan pracy na nowy rok szkolny, wybierzemy przedstawiciela do Rady Rodziców, ustalimy sposoby komunikacji między rodzicami i nauczycielkami.

Bardzo Państwa prosimy, żeby dzieci przyniosły we wrześniu - liczymy na to, że uda się to już do 21 września - podpisane:

a/ piórniki, które zostaną w naszej sali (a w środku: kredki ołówkowe, 2-3 ołówki, temperówka, gumka, nożyczki, linijka i flamastry);

b) zakupiony przez Państwa pakiet edukacyjny Planeta dzieci. Koszt pakietu dla dziecka to około 130zł. (więcej - https://sklep.wsip.pl/produkty-planeta-dzieci-szesciolatek-box-186370)

W skład zestawu wchodzi:

Planeta dzieci. Sześciolatek. BOX to komplet materiałów do nauki i zabawy w przedszkolu:

• Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 1
  • Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 2
  • Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 3
  • Planeta dzieci. Sześciolatek. Karty pracy. Część 4
  • Planeta dzieci. Sześciolatek. Czytanie i pisanie
  • Planeta dzieci. Sześciolatek. Liczenie
  • Planeta dzieci. Sześciolatek. Wyprawka na dobry start
  • Planeta dzieci. Sześciolatek. Kodowanie
  • Planeta dzieci. Sześciolatek. Alfabet (z klaserem)

c) karty pracy: Diagnoza gotowości szkolnej ( http://sklep.wsip.pl/produkty/diagnoza-dojrzalosci-szkolnej-karty-pracy-szesciolatki-185957/ ). Koszt to 20zł dla jednego dziecka.

i tak jak wszystkie dzieci:

d) obuwie na zmianę (prosimy o kapcie, które nie bedą się ślizgać po podłodze i w których dziecko bedzie mogło bezpiecznie uczestniczyć np. w zabawach ruchowych);

e) ubrania na zmianę w podpisanym worku, który zostaje w szatni;

f) podpisane, materiałowe worki gimnastyczne, podkoszulka, krótkie spodenki gimnastyczne lub legginsy.

Beata Roman i Magda Korsak