Domowe przedszkole

w związku ze zmianą organizacji pracy przedszkola, a w tym Wychowawczyni grupy Kotów, zmienia się też charakter pracy zdalnej.
W okresie zamknięcia przedszkoli
w zakładkach 3 grup: Misiów, Lisków i Nietoperzy, w sekcjach "Domowe przedszkole" pojawiały się projekty zabaw dydaktycznych.  Zachęcamy do zaglądania i wybierania propozycji, które mogą być inspirujące dla Państwa dzieci .

Jednocześnie informujemy, że nowe zabawy będą dopisywane w najbliższym czasie tylko w zakładce  "Domowe przedszkole - propozycje" w grupie Lisków. Poza tym nadal nowe treści pojawiają się w sekcji Rytmika - w domu i Kącik logopedyczny.

Zapraszamy do korzystania z zabaw przez wszystkie dzieci przedszkolne i ich rodziny.

Materiały do nauczania zdalnego były dystrybuowane w grupie wg wcześniej ustalonego schematu.