Grupa III  (dzieci pięcioletnie) - "Liski"

Panie nauczycielki:  Magdalena Berdak i  Elżbieta Radwańska

Pani woźna: Agnieszka Sadowska

godziny pracy grupy: 7.00 - 16.00

Tu: Harmonogram zebrań i dni otwartych dla Grupy III w roku 2021.

Zebranie półroczne w dniu 12 stycznia nie odbędzie się - informacje przekażemy w późniejszym terminie.

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym. Ważne informacje dotyczące funkcjonowania naszej grupy będziemy zamieszczać  w tej zakładce naszej strony internetowej.

W najbliższym czasie, tj. 15 23 września planujemy też zebranie z Rodzicami - zapraszamy na godzinę 17.30, przewidujemy zakończenie około godziny 18.30.

Podczas zebrania omówimy plan pracy na nowy rok szkolny, wybierzemy przedstawiciela do Rady Rodziców, ustalimy sposoby komunikacji między rodzicami i nauczycielkami.

Bardzo Państwa prosimy, żeby dzieci przyniosły we wrześniu  podpisane:

a) obuwie na zmianę (prosimy o kapcie, które nie bedą się ślizgać po podłodze i w których dziecko bedzie mogło bezpiecznie uczestniczyć np. w zabawach ruchowych);

b) ubrania na zmianę w podpisanym worku, który zostaje w szatni;

c) podpisane, materiałowe worki gimnastyczne, podkoszulka, krótkie spodenki gimnastyczne lub legginsy.