O nas.

Grupa II  (dzieci czteroletnie) - "Sowy"

Panie nauczycielki: Iwona Dobosz i  Barbara Beck

Pani woźna: Barbara Ławecka

godziny pracy grupy: 8.00 - 17.00

Tu: Harmonogram zebrań i dni otwartych dla Grupy II w roku 2021.

Ze względu na powtórne zawieszenie zajęć w przedszkolu termin planowanego w lutym Dnia Otwartego zostaje zmieniony - termin (aktualny) to  8 marca - poniedziałek.

Zebranie półroczne w dniu 12 stycznia nie odbędzie się - informacje przekażemy w późniejszym terminie.

Szanowni Państwo,

oto termin Dnia Otwartego w styczniu dla naszej grupy ( zastępuje zapowiadane wcześniej zebranie półroczne, które nie może się odbyć w planowany sposób):

25 stycznia    grupa II

Spotkania z nauczycielami będa odbywać się na terenie przedszkola, począwszy od godziny 17.00, co 30 minut. Listy chętnych są dostępne u Pani Małgosi - szatniarki, tam możecie się Państwo zapisywać na konkretną godzinę. Jeżeli liczba chętnych będzie większa niż możliwości czasowe w te dni, zaproponujemy następy termin.

Rada Pedagogiczna
Przedszkola Nr 132

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym. Ważne informacje dotyczące funkcjonowania naszej grupy będziemy zamieszczać  w tej zakładce naszej strony internetowej.

W najbliższym czasie, tj. 16 września planujemy też zebranie z Rodzicami - zapraszamy na godzinę 17.30, przewidujemy zakończenie około godziny 18.30.

Podczas zebrania omówimy plan pracy na nowy rok szkolny, wybierzemy przedstawiciela do Rady Rodziców, ustalimy sposoby komunikacji między rodzicami i nauczycielkami.

Bardzo Państwa prosimy, żeby dzieci przyniosły we wrześniu  podpisane:

a) obuwie na zmianę (prosimy o kapcie, które nie bedą się ślizgać po podłodze i w których dziecko bedzie mogło bezpiecznie uczestniczyć np. w zabawach ruchowych);

b) ubrania na zmianę w podpisanym worku, który zostaje w szatni;

c) podpisane, materiałowe worki gimnastyczne, podkoszulka, krótkie spodenki gimnastyczne lub legginsy.