Grupa I  (dzieci trzyletnie) - "Słoneczka"

Panie nauczycielki: Beata Roman i Agnieszka Rojewska

Pani woźna:  Bożena Obrzutowicz

pomoc nauczyciela: Pani Beata Pitus

godziny pracy grupy:  8.30 - 16.30

Tu: Harmonogram zebrań i dni otwartych dla Grupy I w roku 2021.

Ze względu na powtórne zawieszenie zajęć w przedszkolu termin planowanego w lutym Dnia Otwartego zostaje zmieniony - termin (aktualny) to  10 marca - środa.

Zebranie półroczne w dniu 13 stycznia nie odbędzie się - informacje przekażemy w późniejszym terminie.

Szanowni Państwo,

oto termin Dnia Otwartego w styczniu dla naszej grupy ( zastępuje zapowiadane wcześniej zebranie półroczne, które nie może się odbyć w planowany sposób):

28 stycznia    grupa I

Spotkania z nauczycielami będa odbywać się na terenie przedszkola, począwszy od godziny 17.00, co 30 minut. Listy chętnych są dostępne u Pani Małgosi - szatniarki, tam możecie się Państwo zapisywać na konkretną godzinę. Jeżeli liczba chętnych będzie większa niż możliwości czasowe w te dni, zaproponujemy następy termin.

Rada Pedagogiczna
Przedszkola Nr 132

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym. Ważne informacje dotyczące funkcjonowania naszej grupy będziemy zamieszczać  w tej zakładce naszej strony internetowej.

W najbliższym czasie, tj. 18 września planujemy też zebranie z Rodzicami - zapraszamy na godzinę 17.30, przewidujemy zakończenie około godziny 18.30.

Podczas zebrania omówimy plan pracy na nowy rok szkolny, wybierzemy przedstawiciela do Rady Rodziców, ustalimy sposoby komunikacji między rodzicami i nauczycielkami.

Bardzo Państwa prosimy, żeby dzieci przyniosły we wrześniu  podpisane:

a) obuwie na zmianę (prosimy o kapcie, które nie bedą się ślizgać po podłodze i w których dziecko bedzie mogło bezpiecznie uczestniczyć np. w zabawach ruchowych);

b) ubrania na zmianę w podpisanym worku, który zostaje w szatni;

c) podpisane, materiałowe worki gimnastyczne, podkoszulka, krótkie spodenki gimnastyczne lub legginsy.