Grupa I  (dzieci trzyletnie) - "Słoneczka"

Panie nauczycielki: Karolina Kołodziej - którą od 4 stycznia 2021r. zastępuje Pani Daria Thorsen
                               Beata Roman i Agnieszka Rojewska

Pani woźna:  Bożena Obrzutowicz

pomoc nauczyciela: Pani Beata Pitus

godziny pracy grupy:  8.30 - 16.30

Tu: Harmonogram zebrań i dni otwartych dla Grupy I w roku 2021.

Zebranie półroczne w dniu 13 stycznia nie odbędzie się - informacje przekażemy w późniejszym terminie.

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym. Ważne informacje dotyczące funkcjonowania naszej grupy będziemy zamieszczać  w tej zakładce naszej strony internetowej.

W najbliższym czasie, tj. 18 września planujemy też zebranie z Rodzicami - zapraszamy na godzinę 17.30, przewidujemy zakończenie około godziny 18.30.

Podczas zebrania omówimy plan pracy na nowy rok szkolny, wybierzemy przedstawiciela do Rady Rodziców, ustalimy sposoby komunikacji między rodzicami i nauczycielkami.

Bardzo Państwa prosimy, żeby dzieci przyniosły we wrześniu  podpisane:

a) obuwie na zmianę (prosimy o kapcie, które nie bedą się ślizgać po podłodze i w których dziecko bedzie mogło bezpiecznie uczestniczyć np. w zabawach ruchowych);

b) ubrania na zmianę w podpisanym worku, który zostaje w szatni;

c) podpisane, materiałowe worki gimnastyczne, podkoszulka, krótkie spodenki gimnastyczne lub legginsy.