Szanowni Państwo,

poniżej informacja o I Warszawskim Pozarządowym Tygodniu Edukacyjnym.

Przedsięwzięcie odbędzie się w różnych miejscach Warszawy, w terminie 23 – 29 października 2017 roku. Celem organizacji I Warszawskiego Pozarządowego Tygodnia Edukacyjnego jest zachęcenie warszawiaków, w szczególności dzieci i młodzieży, do zapoznania się z działalnością organizacji pozarządowych, z ich aktywnością edukacyjną oraz inicjatywami społeczno- obywatelskimi. W programie  są przewidziane różne pokazy naukowe, warsztaty, debaty, gry symulacyjne, koncerty, spektakle, wystawy interaktywne z różnych dziedzin nauki i sztuki. Wszystkie działania są bezpłatne. Kilkadziesiąt organizacji pozarządowych na co dzień współpracujących ze szkołami poprowadzi fascynujące działania edukacyjne obejmujące nauki przyrodnicze, sztukę, sport, literaturę, psychologię, teatr. Szczegółowe kalendarium oraz spot promujący dostępne pod linkiem:

Projekt finansowany przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

Zachęcamy do udziału uczniów i nauczycieli oraz rodziców.

Dnia 20 czerwca (wtorek) o godzinie 17:30 zapraszamy Rodziców

dzieci z wszystkich grup

na zebranie podsumowujące pracę w roku szkolnym 2016/2017

Dyżur wakacyjny !

Turnus III (31 lipca - 11 sierpnia) - trzylatki, czterolatki, pięciolatki, sześciolatki i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

Turnus IV (14 sierpnia - 31 sierpnia) - trzylatki, czterolatki, pięciolatki, sześciolatki i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

• DODATKOWE INFORMACJE O ZAPISACH NA DYŻURY: Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjne w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru, w terminie 21 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych. Opłatę w wysokości 8,60zł za każdy dzień pobytu należy wpłacić na rachunek bankowy: Rachunek wydzielony P132 - żywienie: 52 1030 1508 0000 0005 5097 5041
    W treści przelewu należy wpisać: „opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka”

Kochani Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na uroczystość:

26 maja( piątek) godz.14:00 Grupa I

26 maja( piątek) godz.14:30 Grupa IV

29 maja (poniedziałek)  godz.14:15 Grupa III

29 maja (poniedziałek)  godz.14:45 Grupa II

Z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych życzymy dużo zdrowia,
radości, pogody ducha
oraz wzajemnej życzliwości,
a także wielu spotkań w gronie rodzinnym.

Serdecznie zapraszamy dzieci z grupy IV "Żółtej" wraz z Rodzicami

na Spotkanie Wielkanocne

6 kwietnia (czwartek) o godz.18.00

SZANOWNI RODZICE

zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi bieżących informacji o stanie

Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci z grupy II "Zielonej"

na wspaniałą zabawę w TEATR

dnia 10 marca (piątek) o godz.18.00

UWAGA RODZICE DZIECI Z IV GRUPY

od dnia 28 lutego zajecia z j.angielskiego dla dzieci z IV grupy odbywać sie będą

we wtorki i czawartki 8.30-9.00

a co drugi tydzień, w te same dni 13.30-14.00

Dnia 9 lutego (czwartek) o 17.30

zapraszamy Rodziców z wszystkich grup

na zebranie podsumowujące pracę w I półroczu

UWAGA!!!

Rodziców dzieci z grupy I Czerwonej zapraszamy na zebranie  13 lutego (poniedziałek) o 17.30

Kochane Dzieci!

Zapraszamy serdecznie na BAL KARNAWAŁOWY

8 lutego (środa).

Bawimy się w godzinach przedpołudniowych, a każda Mama stroi sama!

Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie

Serdecznie zapraszamy na uroczystość z okazji Waszego Święta:

31 stycznia (wtorek) 14.30 grupa Zielona

31 stycznia (wtorek) 15.00 grupa Niebieska